привіт!

Вас вітає сайт
Young Genius ITпрО конкурс

Організатор конкурсу – Харківський національний університет радіоелектроніки. Конкурс проводиться кафедрою Інформатики та Програмної інженерії за підтримкою обласного й міського відділу освіти міста Харкова. Спонсорами конкурсу є компанія Infostroy та інноваційний центр Microsoft у ХНУРЕ. У сучасному світі інформаційні технології займають провідну позицію у створенні та розвитку робочих місць.Правила конкурсу

Попередній етап

6 листопада 2020 – Заняття із зацікавленими вчителями м. Харкова та Харківської області (о 9:30, аудиторія 230).

13 листопада 2020 Заняття для потоку школярів м. Харкова.

20 листопада 2020 Заняття для потоку школярів Харківської області.

З 20.11.2020 до 31.12.2020 Реєстрація команд або учасників конкурсу.

Час і місце проведення 9:30, аудиторія 230, ХНУРЕ.

Тема занять Презентації конкурсу для школярів, правила конкурсу, процес його проведення, підготовка презентацій проєктів, огляд сучасних технологій в IT, вимоги до проєктів, які подаються на конкурс, питання-відповіді.

Проведення конкурсу

Етап 1. До 01.02.2021

Проведення 3-х занять з технологій, котрі вибрані учасниками конкурсу для створення своїх проєктів. Консультації з технічних питань, пов'язаних із виконанням проєктів з метою допомогти учасникам найкращим чином підготувати свої проєкти.

Етап 2. До 28.02.2021

Подача презентацій у форматі PowerPoint з описом ідеї майбутнього проєкту.

Етап 3. До 14.03.2021

Відбір та оголошення проектів, що вийшли в півфінал конкурсу. Обговорення зауважень до проєктів і питань учасників.


Етап 4. До 15.04.2021

Представлення прототипів проєктів. Відбір проєктів у фінал.

Фінал конкурсу

Представити фінальну версію проєкту до 31.05.2021 Дати демонстрації проєктів і нагородження переможців буде оголошено пізніше.

Номінації та призи

найкраща ідея крутого
веб Сайт
у

Вимоги:

Сайти, котрі презентуються в цій номінації, повинні являти собою який-небудь веб-сервіс або веб-додаток, що надають користувачеві нові можливості. Бажано при розробці програми використовувати технології Microsoft, наприклад SilverLight і .NET. Однак можуть бути використані й інші технології. Вибір технологій не впливає на оцінювання конкурсної роботи. Надане рішення може бути не на 100% завершеним, але має повністю демонструвати ідею проєкту.

Система оцінювання:

 • Максимум 100 балів.

 • До 30 балів за ідею самого сайту.

 • До 20 балів за дизайнерське рішення.

 • До 30 балів за реалізацію.

 • До 20 балів за презентацію ідеї.найкращий додаток для мобільного телефону

Вимоги:

Додатки, які презентуються в рамках цієї категорії мають бути унікальними або містити перелік унікальних функцій, які відсутні в аналогічних програмах. Розробляти програми можна будь-якою мовою програмування та в будь-якій мобільній операційній системі. Вибір технологій не впливає на оцінювання конкурсної роботи. Надане рішення може бути не на 100% завершеним, але має повністю відображати ідею проєкту. У якості додатків можуть бути будь-які додатки та ігри.

Система оцінювання:

 • Максимум 100 балів.

 • До 30 балів за ідею додатку.

 • До 10 балів за дизайнерське рішення та оформлення інтерфейсу.

 • До 40 балів за реалізацію та завершеність додатку.

 • До 20 балів за презентацію ідеї.

найкраща ідея десктопного додатку

Вимоги:

Додатки, які презентуються в рамках цієї категорії повинні бути унікальними або містити перелік унікальних властивостей, які відсутні в аналогічних програмах. Розробляти програми можна будь-якою мовою програмування в операційній системі Windows. Надане рішення може бути не на 100% завершеним, але має повністю демонструвати ідею. У якості додатків можуть бути будь-які додатки, у тому числі й ігри. Головне продемонструвати новизну та корисність запропонованої ідеї.

Система оцінювання:

 • Максимум 100 балів.

 • До 30 балів за ідею додатку.

 • До 30 балів за дизайнерське рішення та оформлення інтерфейсу.

 • До 20 балів за реалізацію та завершеність додатку.

 • До 20 балів за презентацію ідеї.

Нагородження переможців:

У якості призів переможці отримають комп'ютерну електроніку, ліцензійне ПЗ, книги з сучасних технологій програмування, а також інші призи, надані спонсорами конкурсу.


Курси

ХНУРЕ пропонує вам лекції з наступних технологій та мов програмування:

Android

 • Синтаксис, основні конструкції та елементи мови Java.

 • ООП.

 • Основні елементи Android додатків.

 • Робота з базами даних, звуком, камерою, файлами.

 • Взаємодія з основними компонентами ОС.

 • Короткий вступ у системи контролю версій, багтрекінгові системи та API сторонніх розробників.

 • Написання повноцінного додатку.

Для навчання необхідно володіти основами програмування: змінні, масиви, цикли.


IOS

Курс розробки додатків під iOS для iPhone та iPad спрямований на те, щоб навчити створювати якісні програми для операційної системи iOS з нуля. У рамках вивчення курсу в кожного з учнів буде можливість працювати над завданнями самостійно та в команді, що вкрай важливо для майбутньої роботи. Курс побудований таким чином, що кожен учень зможе пройти весь процес розробки програми: від проектування архітектури до виправлення дефектів і публікації в AppStore.

По закінченню навчання в кожного студента буде один або декілька мобільних додатків. Їх сміливо можна буде додати у своє портфоліо та продемонструвати роботодавцю. Надання портфоліо та прикладів коду програми завжди є плюсом для претендент на роботу і підвищує шанси на розвиток кар'єри в IT.

C#

С# курс призначений для людей, які не мають досвіду програмування, але бажають навчитися програмувати на С-подібних мовах на прикладі мови C# із застосуванням платформи .NET.

.NET Elementary – це базовий і найважливіший курс для початківців із циклу Програмування .NET. У програму курсу входить:

 • знайомство з принципами і філософією .NET платформи;

 • вивчення процедурного, об'єктно-орієнтованого програмування та синтаксису мови C#.

У ході навчання опрацьовується великий обсяг матеріалу. Курс є фундаментом для всього подальшого навчання і провідником в IT світ. Це один із найскладніших, але в той же час один з найбільш змістових і значущих курсів.

Python

Цей курс передбачає вивчення основ Python: синтаксис, конструкції, використання додаткових бібліотек і навіть написання власних. Курс починається з азів мови Python, після чого йде вивчення більш складних технологій: створення програм із графічним інтерфейсом і багатопоточне програмування.Контакти

Якщо у вас виникли питання або побажання, зв'яжіться, будь ласка, з нами, ми вам із радістю відповімо.

Еmail: informatics@nure.ua Телефон: +38 (057) 702 14 19